Wyświetl pojedynczy post
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1400
Stary 01.07.2021, 01:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko dziwi długość umowy. W 4 lata stawki nawet na spodenkach mogą poszybować sporo w górę.
Ja tym widze strategiczne kontrolowanie ryzyka jezeli Orlen sie ulotni za dwa lata. Dobrze sie zabiezpieczyc dluzsza umowa z dobrze znanym sponsorem.
Odpowiedz cytując