Karherop napisał(a):

|
Mimo wszystko dziwi długość umowy. W 4 lata stawki nawet na spodenkach mogą poszybować sporo w górę.
|
Ja tym widze strategiczne kontrolowanie ryzyka jezeli Orlen sie ulotni za dwa lata. Dobrze sie zabiezpieczyc dluzsza umowa z dobrze znanym sponsorem.