Temat
:
Błaszczykowski, Jażdżyński, Królewski - właściciele Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline
#
1398
30.06.2021, 12:41
Spokojnie
Przecież aneks do umowy można napisać w każdej chwili, po każdym sezonie. O czym z resztą między wierszami było mówione, że nie zamykają się na rozwijanie tej umowy.
pawlozm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlozm
Znajdź inne posty napisane przez pawlozm