Wyświetl pojedynczy post
jedenzero
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: ważne dokąd.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 29.06.2021, 17:31
W ubiegłą niedzielę, na żużlu we Wrocławiu był komplet. Złożyli wniosek do sanepidu i dostali zgodę, tutaj jest to opisane: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/94...-gp-beda-tlumy
Odpowiedz cytując