Temat
:
[I kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, 26-07-2021, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
jedenzero
Member
Od: 08.2010
Skąd: ważne dokąd.
Offline
#
21
29.06.2021, 17:31
W ubiegłą niedzielę, na żużlu we Wrocławiu był komplet. Złożyli wniosek do sanepidu i dostali zgodę, tutaj jest to opisane:
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/94...-gp-beda-tlumy
jedenzero
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jedenzero
Znajdź inne posty napisane przez jedenzero