Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7075
Stary 28.06.2021, 18:24
Ani Uryga, ani Plewka jeszcze przez miesiąc nie wejdą w trening. Te 5 tygodni pauzy Urygi to było chyba liczone z końcem leczenia. A gdzie rehabilitacja.

Bogactwo w obronie będzie występować jeśli wszyscy będą zdrowi, a odkąd pamiętam nie mieliśmy sezonu, żeby któryś z naszych obrońców nie doznał grubszej kontuzji. Choćby ostatni sezon to bardzo wydatnie pokazał.
Odpowiedz cytując