|
Ani Uryga, ani Plewka jeszcze przez miesiąc nie wejdą w trening. Te 5 tygodni pauzy Urygi to było chyba liczone z końcem leczenia. A gdzie rehabilitacja.
Bogactwo w obronie będzie występować jeśli wszyscy będą zdrowi, a odkąd pamiętam nie mieliśmy sezonu, żeby któryś z naszych obrońców nie doznał grubszej kontuzji. Choćby ostatni sezon to bardzo wydatnie pokazał.
|