serek.c2 napisał(a):

|
Wachowiak na 90% zostanie, będzie rywalizował z nowym, lewym obrońcą, który niedługo dołączy do zespołu. Sadlok na środek.
|
Czyli w końcu zapowiada się stabilizacja względem pozycji i dla Sadloka i dla Frydrycha, który jest rzucany w środku obrony i ewidentnie gra gorzej grając z lewej strony.
Sadlok/Mehremic na lewym stoperze
Frydrych/Uryga/Szota na prawym?
Na lewą stronę musi być w takim razie szykowany naprawdę solidny transfer, przynajmniej poziomu Pietrzaka sprzed 2 sezonów