Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7068
Stary 28.06.2021, 09:14
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wachowiak na 90% zostanie, będzie rywalizował z nowym, lewym obrońcą, który niedługo dołączy do zespołu. Sadlok na środek.
No to największe braki już załatane. Co do jakości transferów to wiadomo - na dwoje babka wróżyła, ale na papierze wyglądają lepiej niż dobrze. Tym razem nie dą to piłkarze do odbudowania, bez gry etc., a w naszym przedziale finansowym (w okolicach zera euro) ryzyko zawsze jest duże.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując