serek.c2 napisał(a):

|
Wachowiak na 90% zostanie, będzie rywalizował z nowym, lewym obrońcą, który niedługo dołączy do zespołu. Sadlok na środek.
|
No to największe braki już załatane. Co do jakości transferów to wiadomo - na dwoje babka wróżyła, ale na papierze wyglądają lepiej niż dobrze. Tym razem nie dą to piłkarze do odbudowania, bez gry etc., a w naszym przedziale finansowym (w okolicach zera euro) ryzyko zawsze jest duże.