|
Z wywiadów naszego zarządu wynika, że dojdzie jeszcze jeden obrońca na lewą stronę.
To w efekcie oznacza, że Wachowiaka czeka wypożyczenie. Z jednej strony szkoda, bo liczyłem na niego ale z drugiej on musi grać. W sobotę pokazał się całkiem fajnie, choć faktycznie dużo lepiej w ataku niż obronie. Może to będzie jego docelowa pozycja?
Z nowych najlepiej Mahdioudi, poza jedną stratą naprawdę dobry mecz. To może być Basha z najlepszych czasów. Yeboah zdecydowanie lepszy niż w ostatnim półroczu, zobaczymy czy ta tendencja się utrzyma. W przeciwieństwie do Chuci, który trzyma swój beznadziejny poziom.
Biegański zaczął nieciekawie ale wg mnie ma to coś, taką pozytywną bezczelność. Będzie popełniał błędy ale tak jak napisał wyżej kolega Karherop, transfer Lisa można dopinać.
Mam nadzieję, że nasza młodzież kończąca grę w CLJ oraz Broda zostanie mądrze zagospodarowana. Widać w nich potencjał.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|