|
Po sparingu szybkie wnioski:
Wachowiak coś ma w sobie, szczególnie w ofensywie, ale w obronie duuzo do poprawy no i biega pokracznie jak Burliga.
Chuca - niech jego menago walczy o jakiś klub, bo u nas nie pogra
Gruszkowski placu nie odda, top
Aschraf placu nie odda. Perfekcyjnie reguluje tempo gry.
Biegański chce wejść z buta do drużyny. Na transfer Lisa trzeba czekać że spokojem.
Savic, Zukov, Yeboah czują że mają dużo do wygrania z nowym trenerem.
Kliment wybiegany, choć w zasadzie bez dogodnych sytuacji
Na plus wyroznie Chmiela, Koncewicza, Hoyo. Naprawdę mamy w tym momencie konkretnie utalentowanych juniorów.
No i Kuba myślami jeszcze chyba na gali Rzeczpospolitej.
|