Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 23.06.2021, 17:39
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
wiesz, sezon ogórkowy , każdy myślami w Petersburgu

no to żeby może do trenera jakoś nawiązać

jak myślicie który z podopiecznych Adriana Guli (czytaj: Wiślaków) ma największe szanse zadebiutować w kadrze ?

i drugie bardziej dzisiejsze
puśćmy wodze fantazji kto z Wiślaków miałby szanse dzisiaj coś pozytywnego wnieść do meczu ze Szwecją ?
W sytuacji gdzie była dobitka - każdy.... Nawet ....a Medved !
Odpowiedz cytując