Wrcajac do Orlen Oil - w Kanale sportowym dzwoni jakiś baran z Płocka:
"Orlen truje mieszkańców Płocka i powinien wspierć ich klub, a nei konkurencję w lidze"
"w Płocku jest prezydent z opozycji i to dlatego zasponsorowali Kraków, żeby utrzeć mu nosa"
"jest to polityczna decyzja krzywdząca Wisłę Płock"
