|
dokładnie , jedyne na co cie stać to przepychanki , a nigdy nie zostanie ci zapomniane pisanie o Wiślaku (tak ich szanujesz...)
ANAL URYNA
dodatkowo przypominam , ze w czasach gdy forum było moderowane , to za używanie drugiego konta (po banie na pierwszym) dostawało sie bana dożywotniego , a tutaj proszę , jeszcze się będzie FRAJER tym w profilówce chwalił ...
no cóż jeśli nie zrozumiałeś intencji moich postów twój problem łajzo
Ja Kube szanuje , a moje podśmiechujki były zawsze adekwatne to sytuacji
nigdy nie staczałem sie do takich wycieczek personalnych , ani przekształcań nicka
no nic , odpisz coś mądrego w stylu "chyba ty"
itp
eot
|