Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.06.2021, 22:04
dokładnie , jedyne na co cie stać to przepychanki , a nigdy nie zostanie ci zapomniane pisanie o Wiślaku (tak ich szanujesz...)

ANAL URYNA

dodatkowo przypominam , ze w czasach gdy forum było moderowane , to za używanie drugiego konta (po banie na pierwszym) dostawało sie bana dożywotniego , a tutaj proszę , jeszcze się będzie FRAJER tym w profilówce chwalił ...

no cóż jeśli nie zrozumiałeś intencji moich postów twój problem łajzo

Ja Kube szanuje , a moje podśmiechujki były zawsze adekwatne to sytuacji

nigdy nie staczałem sie do takich wycieczek personalnych , ani przekształcań nicka

no nic , odpisz coś mądrego w stylu "chyba ty"
itp

eot
Odpowiedz cytując