Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
z czego zbanowany cwelu sobie robiłem podśmiechujki ?
|
daj sobie spokój... rozmowa z tym chamem jest jak kopanie się z koniem. Włącz sobie "ignoruj". Ten typ na nic innego nie zasługuje. Każdy jego post to obrażanie.
Gdyby byli moderatorzy na tym forum, to chamidło nigdy by nie wróciło.