Z jednej strony każdy wie że trzeba dać czas trenerowi, ale jak nie zwolniono Skowronka po słabym starcie po lockdawnie to była już zła decyzja
Obserwując wiele klubów to trenerzy dzielą się na tych, których wizja wymaga wprowadzenia i odpowiedniego czasu (np Fornalik, Brosz, Papszun, na zachodzie Klopp) lub strażaków, którzy dają szybko bodziec ale pierwszy lepszy kryzys może to wywrócić.
Choć u nas nikt strażaka nie szukał, to i Gula pokazał że w Victorii potrafił bardzo szybko wpoić piłkarzom jego idee.
Jeśli w pierwszym sezonie bedziemy przeplatac wygrane porażkami, plasowac się w środku tabeli 8-10 to Gula będzie spokojnie pracował.
Miejmy tylko nadzieję że jedyne na co będziemy zwalać winę to pech/kontuzje/zawieszenia/świetnie akcje przeciwników, a nie na przygotowanie fizyczne, tracenie bramek po SFG lub złe ustawienie.
Są pozytywne rzeczy które Gula musi pokazać w 1 sezonie pracy i osobiście jednak bardzo na to liczę. Po to go zatrudniono.