SlawekS napisał(a):

I na koniec: możemy spierać sie o różne rzeczy, mieś różne poglądy - to normalne. Ale obrażanie kolegów po szalu? Wyluzujcie. Vanna Ly razem z Filipiakiem się z was śmieją.
|
Nie kambodżański książę a Pan Hartling się z tego śmieje !
