Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1387
Stary 19.06.2021, 20:04
SlawekS napisał(a):Wyświetl post

I na koniec: możemy spierać sie o różne rzeczy, mieś różne poglądy - to normalne. Ale obrażanie kolegów po szalu? Wyluzujcie. Vanna Ly razem z Filipiakiem się z was śmieją.
Nie kambodżański książę a Pan Hartling się z tego śmieje !
Odpowiedz cytując