Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1380
Stary 18.06.2021, 21:19
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ja sprawiedliwie , za dobre posunięcia chwale , a infantylne cieszynki ganie , i nie bedzie mi żaden przekrecajacy nick cwel krecił z tego afery


a żeby ganić taką umowę , to trzeba być zaczadzonym kodziarzem
ty pajacu kpiłeś z tego, że Kuba miał czelność spóźnić się na trening u gebelsa bo do późnych godzin nocnych deal z orlenem dopinał, ha tfu prymitywie logiczny, zero refleksji, zero pomyślunku, jak małpa, albo gorzej , teraz klaszcze, chwilę temu bilety wypominał. Poziom łajz z kałuży. Tak jak serek pisał: śpiewasz inaczej chorągiewko kloaczna. Nie daj Boże jakaś negatywna seria sporotwa będzie to znów będziesz poniżał zarząd.

Odpowiedz cytując