@Jaroo1, akurat otwarcia o których mówisz;
Valckx i Maaskant - skończyło się katastrofa, ale wiosna w Europie oraz MP, to były sukcesy
Problemem byl Cupial i jego problemy finansowe, a nie Holendrzy
Otwarcie że Stolarczykiem? Przecież to był wybór gromko krytykowany przez kibiców. Po rozstaniu z Carillo, odejściu wielu piłkarzy i prawie graniu w Gliwicach zamiast na Reymonta, wśród kibiców była żałoba.
PS. Potwierdziła się plotka, Michał Róg dołącza do skladu rady nadzorczej.
Gabinetu raczej nie pozna, bo trochę się zmieniło od 2006 roku.
I tylko co na to Cupial?
