Karherop napisał(a):

"Budżet Wisły w stosunku do sezonu 20/21 zwiększy się o 40-50%" - Dawid Błaszczykowski
Czapki z głów...
Dawno nie było takiego optymizmu przed startem ligi. A to na pewno nie koniec ciekawych ruchów w klubie
|
Już to z sprostowano, że Orlen Oil zapłaci za logo 40% więcej niż LV Bet
https://twitter.com/MichalKnura/stat...63466778357763