Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1367
Stary 17.06.2021, 22:19
A może osoba w RN, to takie "zabezpieczenie" przed gadaniem, że państwowa firma ładuje kasę w klub i nie ma kontroli, co się z tymi pieniędzmi dzieje ? Jadczak zaraz by coś wymyślił.
Odpowiedz cytując