Wyświetl pojedynczy post
ital
Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1360
Stary 17.06.2021, 18:46
No Obajtek dziś dużo nawijał o szkoleniu młodzieży . Jedno jest pewne o ile jakiś czas temu Dawid mówił że temat powiększenia bazy stanął w martwym punkcie to teraz powinno być z górki a nawet bardzo z górki. Obajtek ze Szlachetką to kumple .
Odpowiedz cytując