Temat
:
Błaszczykowski, Jażdżyński, Królewski - właściciele Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ital
Member
Od: 05.2013
Offline
#
1360
17.06.2021, 18:46
No Obajtek dziś dużo nawijał o szkoleniu młodzieży . Jedno jest pewne o ile jakiś czas temu Dawid mówił że temat powiększenia bazy stanął w martwym punkcie to teraz powinno być z górki a nawet bardzo z górki. Obajtek ze Szlachetką to kumple .
ital
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ital
Znajdź inne posty napisane przez ital