Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1357
Stary 17.06.2021, 18:33
Jak jedni dają a drudzy biorą człowieka do nadzorczej to raczej nie chodzi o drobniaki. Jeżeliby tu chodziło o tylko powiedzmy 5 mln rocznie to to jest dla Orlenu jak na frytki. Ot płacą żeby było widać logo i tyle. Więcej wydają na plakaty na bilbordach. Myślę, że to może być docelowo większa zabawa. Nie wiem czy głównie związana z pierwszą drużyną czy z akademią. Jeżeli z akademią to docelowo nawet lepiej.
Odpowiedz cytując