robert777 napisał(a):

|
Jeżeli to prawda z tą radą nadzorczą to musi być gruba Kasa. 3 baniek nikt by tak nie pilnował. W Kubicę ładują 100 baniek i nie słyszałem żeby w Alfie Romeo mieli czlowieka
|
Niekoniecznie gruba kasa, a przynajmniej niekoniecznie na pierwszą drużynę. Te 3-4 bańki są za samą koszulkę, a członek w RN może być od pilnowania spraw akademii, która może być inwestycją "docelową".