Wyświetl pojedynczy post
robert777
Senior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.06.2021, 17:52
Jeżeli to prawda z tą radą nadzorczą to musi być gruba Kasa. 3 baniek nikt by tak nie pilnował. W Kubicę ładują 100 baniek i nie słyszałem żeby w Alfie Romeo mieli czlowieka
Odpowiedz cytując