Karherop napisał(a):

"Budżet Wisły w stosunku do sezonu 20/21 zwiększy się o 40-50%" - Dawid Błaszczykowski
Czapki z głów...
Dawno nie było takiego optymizmu przed startem ligi. A to na pewno nie koniec ciekawych ruchów w klubie
|
Wydaje mi się , że tytuł wprowadza w błąd

Prędzej wartość umów sponsorskich wzrosła o 40 a nie budżet .