Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1341
Stary 17.06.2021, 16:17
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Świetna sprawa , że podpisujemy dużego sponsora i mieszanie w to polityki jest obrzydliwe, zamiast pochwalić naszych włodarzy , że idziemy do przodu. W tym kraju wszędzie widzicie tylko politykę.
Mam pytanie do tych co tak się rzucają , że sponsoruje nas Orlen , którego prezesem jest Obajtek, - gdzie tankujecie ? Na Ukrainie ? Przypomnę , że paliwo Orlena nie jest tylko na stacjach Orlen, wszystkie pozostałe stacje BP, Shell itp. ciągną paliwo z Płocka . Na Czechy i Słowację też nie warto się wybierać bo nawet tam niektóre stacje mają paliwo z Płocka.
Przypominam też że mają coś koło 600 stacji w Reichu, tak na wypadek gdyby niektórzy planowali tam teraz z karnistrami jeździć

Ech, zamiast się cieszyć takim sponsorem...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując