|
Ja pier***e... Niektórzy mają taki ból dupy jakby sponsorem został PIS. Zamiast się cieszyć że w końcu mamy sponsora który wyciąga 2 konkretne cegły dla I drużyny i akademii, to lepiej doszukiwać się polityki i spisku. Ludzie błagam, ogarnijcie się, albo jedźcie na Babińskiego na konsultacje.
|