Wyświetl pojedynczy post
Szelu_BRW
Member
 
 
Od: 12.2018
Skąd: Krk/Wwa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1333
Stary 17.06.2021, 15:17
Ja pier***e... Niektórzy mają taki ból dupy jakby sponsorem został PIS. Zamiast się cieszyć że w końcu mamy sponsora który wyciąga 2 konkretne cegły dla I drużyny i akademii, to lepiej doszukiwać się polityki i spisku. Ludzie błagam, ogarnijcie się, albo jedźcie na Babińskiego na konsultacje.
Odpowiedz cytując