serek.c2 napisał(a):

|
Mózgi wam już się nieźle od tych plemiennych wojenek przegrzały...
|
W takich realiach i w takim państwie niestety żyjemy. No nic, pożyjemy zobaczymy, jeśli faktycznie jakimś cudem się okarze, że współpraca ta będzie wyłącznie opierała się na aspektach sportowych to wporządku, jeśli zacznie się politykowanie (np. przy następnych wyborach samorządowych) i kandydat wiadomej partii będzie pozował do zdjęć kampanijnych na stadionie Wisły to wtedy zaczniemy się martwić...