Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1331
Stary 17.06.2021, 15:15
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Mózgi wam już się nieźle od tych plemiennych wojenek przegrzały...
W takich realiach i w takim państwie niestety żyjemy. No nic, pożyjemy zobaczymy, jeśli faktycznie jakimś cudem się okarze, że współpraca ta będzie wyłącznie opierała się na aspektach sportowych to wporządku, jeśli zacznie się politykowanie (np. przy następnych wyborach samorządowych) i kandydat wiadomej partii będzie pozował do zdjęć kampanijnych na stadionie Wisły to wtedy zaczniemy się martwić...
Odpowiedz cytując