|
Apel do wszystkich, którzy się nie potrafią powstrzymać od wrzucania politycznego gówna w ten wątek (to już chyba jakiś rodzaj zaburzeń jest?): zróbcie sobie osobny wątek polityczny i tam się napi....e do woli.
A do krytykujących "państwowe pieniądze" - może chociaż poczekajmy na szczegóły umowy?
Jeśli to będzie sponsoring na zdrowych zasadach to mamy nie korzystać z szansy odbicia się od dna?
|