Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9193
Stary 15.06.2021, 22:20
Forum umiera? Trwa Euro, i ani jednego wpisu w temacie o reprezentacji Polski? Co jest grane? Może czas zamykać czat, włączać go tylko podczas meczów Wisły? Bo inaczej dyskusja z tematów przeniosła się na czat, i niedługo forum wygaśnie...
Odpowiedz cytując