|
Rocznik 2002 wylatuje w całości Ćwik, Chmiel, Zima. Watpie że kogoś zostawia, może Chmiela.
Z rocznika 2003 może zostać max 3-4 zawodników, reszta rozstanie się z zespołem lub pójdzie na wypożyczenie. Tu graczy jest zbyt dużo by typować jakie będą ich losy. Taki Żyłka potrzebuje wypożyczenia jak nic, ale Madembo bym zostawił aby się odbudował po kontuzji.
W kolejnym sezonie rocznik 2004 będzie dominujący.
|