Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1295
Stary 15.06.2021, 10:23
Wygrzebany temat z śmietnika.

W razie remisu w sobotę AP Pogoni z AP Zagłębia Lubin, wygrywając ostatni mecz Escola zostajemy mistrzem Polski CLJ U18.

Szansę niby nie są duże, bo nie jest to w naszych rękach, ale z racji że i Pogoń i Zagłębie będą grać o wszystko, to wynik będzie oscylował w granicach remisu.

Byłaby to fajna sprawa, głównie przez możliwość gry w młodzieżowej lidze mistrzów U18.
Odpowiedz cytując