|
Wygrzebany temat z śmietnika.
W razie remisu w sobotę AP Pogoni z AP Zagłębia Lubin, wygrywając ostatni mecz Escola zostajemy mistrzem Polski CLJ U18.
Szansę niby nie są duże, bo nie jest to w naszych rękach, ale z racji że i Pogoń i Zagłębie będą grać o wszystko, to wynik będzie oscylował w granicach remisu.
Byłaby to fajna sprawa, głównie przez możliwość gry w młodzieżowej lidze mistrzów U18.
|