sevenheaven napisał(a):

a ja uważam, że szkoda bo jest za darmo, jakoś wszyscy w L płaczą po nim, gdyby nie jego żona to pewnie nadal by tam grał
dla mnie top2 za Juranoviciem w ekstraklapie.. taki Gruszkowski to mógłby mu co najwyzej piłki nosić
|
Jeśli mielibyśmy budować teraz klub na takich Vesoviciach to daje nam max 2 lata a znajdziemy się w miejscu gdzie jest sąsiadka. 20 obcokrajowców w kadrze i 1 Polak w 1 składzie. Wolę stawiać na Gruszkowskiego lub Szota który się ciągle rozwija (a nie zwija swoją karierę).
Ciągle zdajesz się zapominać że gość jest po rocznej kontuzji i miał jeden z najwyższych (o ile nie nienajwyzszy) kontrakt w ekstraklasie.