sevenheaven napisał(a):

a ja uważam, że szkoda bo jest za darmo, jakoś wszyscy w L płaczą po nim, gdyby nie jego żona to pewnie nadal by tam grał
dla mnie top2 za Juranoviciem w ekstraklapie.. taki Gruszkowski to mógłby mu co najwyzej piłki nosić
|
Nie znam detali, ale miał tam w Legii duży kontrakt. Do tego sporo się leczył. A na końcu jak napisałeś - zablokuje grę młodego Gruszkowskiego na którym jest szansa zarobić w przyszłości. Czy to naprawdę sie spina dla Wisły taki piłkarz na ta pozycję? Wg mnie jak płacić krocie - to napastnikowi/ofensywnemu pomocnikowi.