Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.06.2021, 12:35
wolfy napisał(a):Wyświetl post
W poprzednim sezonie też mieliśmy bardzo szeroki i bardzo wyrównany skład. Większość piłkarzy trzymała równy, beznadziejny poziom. Chciałbym zauważyć że nie wiemy jak nasi nowi piłkarze zaprezentują się na tle ekstraklasy. Zanim zaczniemy walczyć o mistrzostwo poczekajmy kilka meczy.
W zeszłym sezonie zaczęliśmy od przegranej z trzecioligowcem. Więc na dzień dobry idea sięgnęła bruku. Teraz "wszystko" jest nowe i od tego jakie nastawienie będzie od początku bardzo wiele zleży. Tu nie chodzi o to żeby na podstawie gry? wyników? pierwszych meczów określać cele. Chodzi o to żeby tak pracować na treningach i w czasie meczu żeby mistrzostwo stało się osiągalne. Nawet mimo słabego startu.

Cytat:
O czekającym krakowian zgrupowaniu słowacki trener powiedział natomiast: - Obóz w Arłamowie będzie niezwykle ważnym elementem naszych przygotowań. Skupimy się nie tylko na aspektach piłkarskich, ale także nad sferą psychiczną zawodników. Chcemy zbudować silną drużynę z mentalnością zwycięzców, która będzie jednością zarówno na boisku, jak i poza nim. Będziemy dążyć do tego, aby ci zawodnicy walczyli dla Wisły i od pierwszego meczu pokazywali kibicom, wszystkim osobom związanym z klubem i sobie samym, że chcą tu grać i chcą wygrywać. Trening czy taktyka są bardzo ważne, jednak kluczem do sukcesu jest charakter, wiara we własne możliwości i chęć zwycięstwa w każdym kolejnym meczu.
Mam wrażenie, że po ostatnim popisie kadry, facet zrozumiał że u nas musi zacząć od najgłębszych fundamentów. Bo nasi piłkarze maja popi...olone we łbach...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.06.2021 o godz. 20:12.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując