sandomingo napisał(a):

|
Tutaj mogę się z Tobą w pełni zgodzić. Na.pewno fajne interwencję będzie przeplatał gorszymi, podobnie jak Lisek na początku. Ale Buchalik ma tak przez całą karierę, więc tutaj.roznicy nie będzie żadnej.
|
Zakładam że Lis nie osiągnął szczytu możliwości (jest młody jak na bramkarza), a od czasu przyjścia do nas poczynił duże postępy.