Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87739
Stary 12.06.2021, 12:16
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Tutaj mogę się z Tobą w pełni zgodzić. Na.pewno fajne interwencję będzie przeplatał gorszymi, podobnie jak Lisek na początku. Ale Buchalik ma tak przez całą karierę, więc tutaj.roznicy nie będzie żadnej.
Zakładam że Lis nie osiągnął szczytu możliwości (jest młody jak na bramkarza), a od czasu przyjścia do nas poczynił duże postępy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując