sandomingo napisał(a):

Transfer Biegańskiego to potencjalny sztos. Gość młody a już ma.to, czego brakuje np. Brodzie, czyli solidne doświadczenie w seniorskiej piłce. Lisek miał mniejsze przychodząc do nas. Także jak.dla mnie to jest gość do pierwszego składu, zakładając sprzedaz Mateusza.
Dzięki temu mamy możliwość wystawiania 3 młodzieżowców w wyjściowym składzie w każdym meczu: Bieganski, Gruszkowski/Szot i Starzynski/Młynski.
|
Na pewno chcemy stawiać na niego, nie Buchalika. Transfer bardzo dobry, chcemy go zbudować i sprzedać z zyskiem. Jest tylko jedno ale - najprawdopodobniej, tak jak z Lisem, zanim (o ile) osiągnie poziom "sprzedażowy" - wylejecie na niego wiadro pomyj na tym forum i mediach społecznościowych. Tak jak na Lisa. Szanse że z miejsca będzie wyróżniającym się bramkarzem Ekstraklasy są małe - swoje zepsuje, jak inni młodzi bramkarze w naszej lidze. Jak Lis.
Tak więc transfer przemyślany, przyszłościowy, ale ustawmy mu realnie poprzeczkę. Jeśli jednak za dwa lata odejdzie za duże pieniądze, to warto.