Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87736
Stary 12.06.2021, 11:07
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Transfer Biegańskiego to potencjalny sztos. Gość młody a już ma.to, czego brakuje np. Brodzie, czyli solidne doświadczenie w seniorskiej piłce. Lisek miał mniejsze przychodząc do nas. Także jak.dla mnie to jest gość do pierwszego składu, zakładając sprzedaz Mateusza.
Dzięki temu mamy możliwość wystawiania 3 młodzieżowców w wyjściowym składzie w każdym meczu: Bieganski, Gruszkowski/Szot i Starzynski/Młynski.
Na pewno chcemy stawiać na niego, nie Buchalika. Transfer bardzo dobry, chcemy go zbudować i sprzedać z zyskiem. Jest tylko jedno ale - najprawdopodobniej, tak jak z Lisem, zanim (o ile) osiągnie poziom "sprzedażowy" - wylejecie na niego wiadro pomyj na tym forum i mediach społecznościowych. Tak jak na Lisa. Szanse że z miejsca będzie wyróżniającym się bramkarzem Ekstraklasy są małe - swoje zepsuje, jak inni młodzi bramkarze w naszej lidze. Jak Lis.

Tak więc transfer przemyślany, przyszłościowy, ale ustawmy mu realnie poprzeczkę. Jeśli jednak za dwa lata odejdzie za duże pieniądze, to warto.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując