Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 12.06.2021, 10:59
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie co tak bez wiary!

Dla mnie sukcesem będzie utrzymanie się i pokazanie, że duet trener-dyrektor sportowy działa.
To czy MP będzie za rok, czy za 5 lat to nie ma większego znaczenia
Mam podobnie. Zdarzyć może się wszystko, tak jak z Wartą (tak, nawet mistrzostwo, taka liga że wystarczy napastnik w formie i brak kontuzji), ale realnie sukcesem będzie jeśli na kilka kolejek przed końcem nie będziemy nerwowo rozpatrywać minitabel dających nam utrzymanie.

Przebudowujemy skład (znowu), chcemy (musimy) stawiać na młodych, to będzie kosztować punkty.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując