Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87733
Stary 11.06.2021, 21:35
Transfer Biegańskiego to potencjalny sztos. Gość młody a już ma.to, czego brakuje np. Brodzie, czyli solidne doświadczenie w seniorskiej piłce. Lisek miał mniejsze przychodząc do nas. Także jak.dla mnie to jest gość do pierwszego składu, zakładając sprzedaz Mateusza.
Dzięki temu mamy możliwość wystawiania 3 młodzieżowców w wyjściowym składzie w każdym meczu: Bieganski, Gruszkowski/Szot i Starzynski/Młynski.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując