Wojtas napisał(a):

Z checia zamieniam te dwa kloce na jednego Ondraska,oby to wypaliło.
Co do Buchala to oddać go gdziekolwiek,moze Wieczysta szuka bramkarza.
|
Przecież z Ondraska taki sam kloc jak z Forbsa. Fakt leczył kontuzje, wydaje się miłym gościem ale oprócz końcowego pobytu nie pokazał za wiele to raz a dwa nasz nowy trenejro preferuje triki takie a do tego Ondrasek się nie nadaje.