El'kabat napisał(a):

Z tego co widać to Forbesa pożegnamy, Beciraja zapewne też jak gość rozsądnie podejdzie do sprawy. Także dwa kloce mniej 
Ja bym pomyślał o pozegnaniu przede wszystkim z Buchalem.
Na ławce niech będzie już ktoś rozwojowy i młody, a nie 32 letni byk, któremu i tak to bronienie idzie jak krew z nosa..
|
Z checia zamieniam te dwa kloce na jednego Ondraska,oby to wypaliło.
Co do Buchala to oddać go gdziekolwiek,moze Wieczysta szuka bramkarza.