El'kabat napisał(a):

Z tego co widać to Forbesa pożegnamy, Beciraja zapewne też jak gość rozsądnie podejdzie do sprawy. Także dwa kloce mniej 
Ja bym pomyślał o pozegnaniu przede wszystkim z Buchalem.
Na ławce niech będzie już ktoś rozwojowy i młody, a nie 32 letni byk, któremu i tak to bronienie idzie jak krew z nosa..
|
Pamiętam że jak Buchalik ostatnio z nami przedłużył to nikt go już nie chciał i trenował z nami za darmo miesiąc. Nawet chyba już poszedł komunikat że go pożegnaliśmy.
W związku z tym sądzę że ma bardzo niski kontrakt.
I pisze to tylko dlatego że jako 3 bramkarz, do kompletu dla dwóch młodych (Brody oraz dziś ogłoszonego Biegańskiego) pewnie się nada. (Zakładam że Lis na 99% odejdzie).
I apropo Biegańskiego ręce się same składają do oklasków. Zarząd imponuje ostatnimi tygodniami.