Z tego co widać to Forbesa pożegnamy, Beciraja zapewne też jak gość rozsądnie podejdzie do sprawy. Także dwa kloce mniej
Ja bym pomyślał o pozegnaniu przede wszystkim z Buchalem.
Na ławce niech będzie już ktoś rozwojowy i młody, a nie 32 letni byk, któremu i tak to bronienie idzie jak krew z nosa..