My zawsze dobrze szkolilismy w przeciwieństwie do obiegowej opinii. Często był za to problem z wprowadzaniem młodych piłkarzy do drużyny i nam uciekali do Legii czy innego Śląska.
Teraz jest inaczej, co na pewno cieszy
Jakiś czas temu funkcjonowało na internetach zestawienie, które udowadniało, że najwięcej właśnie naszych wychowanków grało na szczeblu centralnym w Polsce. Mogło się to przez parę lat zdezaktualizować, ale na pewno nadal jesteśmy w ścisłej czołówce
