Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87725
Stary 10.06.2021, 20:50
My zawsze dobrze szkolilismy w przeciwieństwie do obiegowej opinii. Często był za to problem z wprowadzaniem młodych piłkarzy do drużyny i nam uciekali do Legii czy innego Śląska.

Teraz jest inaczej, co na pewno cieszy


Jakiś czas temu funkcjonowało na internetach zestawienie, które udowadniało, że najwięcej właśnie naszych wychowanków grało na szczeblu centralnym w Polsce. Mogło się to przez parę lat zdezaktualizować, ale na pewno nadal jesteśmy w ścisłej czołówce
Ostatnio edytowane przez s1mone : 10.06.2021 o godz. 21:26.
Odpowiedz cytując