Karherop napisał(a):

Konkluzja jak najbardziej słuszna. Paru już młodych zdolnych u nas przepadło, choćby słynny Reus że Starachowic (Śliwa).
|
Dosłownie cała słynna jedenastka MP Juniorów z 2014. Chyba tylko Żemło, Bartosz i Kościelniak grają do dzisiaj regularnie w jakichś w miarę poważnych klubach. Reszta tuła się po II lidze, albo niżej.