pawlozm napisał(a):

Panowie, co tak bez wiary?
W maju - przed fetą na rynku w Krakowie - widzimy się na narodowoym
|
Dokładnie co tak bez wiary!
Dla mnie sukcesem będzie utrzymanie się i pokazanie, że duet trener-dyrektor sportowy działa.
To czy MP będzie za rok, czy za 5 lat to nie ma większego znaczenia
