Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87717
Stary 10.06.2021, 07:46
Hermond napisał(a):Wyświetl post
Znasz tego Bartonia? Jaki to typ zawodnika?
Tyle co z opinii i fragmentów na YT. Bardzo dobra technika, dynamika, drybling, myślę że spokojnie będzie próbowany jako boczny napastnik/skrzydłowy, bo w wielu akcji ścinał z boku do środka. Próbuje niekonwencjonalnych rozwiązań i raczej to typ indywidualisty. Warunki fizyczne lepsze od Chelmeckiego. Ostatnio w debiucie w 2 lidze strzelił gola. Podobno wygraliśmy o niego wyścig z Legią i Lechem. Pożyjemy, zobaczymy.

Ktoś rzucił niepopularna opinie, że brak rezerw (jeszcze w tym sezonie), sprawia że zawodnicy którzy mogą jeszcze spokojnie ogrywać się w CLJ U18, mają prostsza drogę do seniorskiej drużyny. I tutaj jest sporo racji, bo raczej nie utrzymujemy na kontraktach zbyt wielu zawodników w wieku 19-22 lat. Inne drużyny esa, to zaplecze z racji rezerw muszą mieć większe.

Sam bym tego nie wymyślił, jednak pomimo ograniczeń braku rezerw można wyciągnąć z tego jakieś korzyści.
Odpowiedz cytując