Hermond napisał(a):

|
Znasz tego Bartonia? Jaki to typ zawodnika?
|
Tyle co z opinii i fragmentów na YT. Bardzo dobra technika, dynamika, drybling, myślę że spokojnie będzie próbowany jako boczny napastnik/skrzydłowy, bo w wielu akcji ścinał z boku do środka. Próbuje niekonwencjonalnych rozwiązań i raczej to typ indywidualisty. Warunki fizyczne lepsze od Chelmeckiego. Ostatnio w debiucie w 2 lidze strzelił gola. Podobno wygraliśmy o niego wyścig z Legią i Lechem. Pożyjemy, zobaczymy.
Ktoś rzucił niepopularna opinie, że brak rezerw (jeszcze w tym sezonie), sprawia że zawodnicy którzy mogą jeszcze spokojnie ogrywać się w CLJ U18, mają prostsza drogę do seniorskiej drużyny. I tutaj jest sporo racji, bo raczej nie utrzymujemy na kontraktach zbyt wielu zawodników w wieku 19-22 lat. Inne drużyny esa, to zaplecze z racji rezerw muszą mieć większe.
Sam bym tego nie wymyślił, jednak pomimo ograniczeń braku rezerw można wyciągnąć z tego jakieś korzyści.