Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87715
Stary 09.06.2021, 21:56
Hermond napisał(a):
To nie jest pompowanie balonika. Nie mamy składu na puchary. Jak w zeszłym roku mieliśmy drużynę na 13 miejsce tak w tym na jakieś 10.

Popsułeś całą forumową zabawę!
Odpowiedz cytując