Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87712
Stary 09.06.2021, 10:26
Hermond napisał(a):Wyświetl post
Forbes był sprowadzony w trybie pilnym za Fatosa właśnie.
Grając jednym napastnikiem nie potrzeba ich zbyt wielu. Podejrzewam, że to właśnie Kliment będzie naszym podstawowym napastnikiem w miejsce Forbesa. W obwodzie pozostaje Sobol i chłopak z juniorów.
Jeśli dojdzie Zdenek to po prostu w celu utrzymania głębi składu bo na pewno Sobol nie jest jeszcze na poziomie ekstraklasy.
Aschraf na pewno nie jest za Bashę bo nie można Bashy liczyć jako członka drużyny z zeszłego roku. (...)
Z napastnikami Ci się pomieszało. Całe zeszle lato szukaliśmy dwóch napastników: jednego za Brożka, drugiego za Turgemana. I na tej pozycji zawsze trzeba mieć dwóch równorzędnych zawodników, inaczej to się kończy jak na jesień 2019

My już gramy jednym napastnikiem od dawien dawna, poniżej sytuację kadrowe:

18/19 - Brożek, Kolar, Drzazga, Buksa, Ondrasek (tylko jesień)
19/20 - Brożek , Drzazga, Zbybowicz, Buksa, (jesień i katastrofa)
19/20 - Brożek, Turgeman, Buksa, Tupta, Drzazga (wiosna)
20/21 - Beqiraj, Buksa, Forbes + Medved (jesień)

Silvy nie wliczam bo on grał na każdej pozycji w ofensywie, w tym na defensywnym pomocniku

W obecnej sytuacji Kliment, Forbes, Sobol, Chelmecki jeśli odejdzie Forbes ktoś musi za niego przyjść pokroju np Ondraska.

I apropo Bashy, piszesz żeby go nie liczyć bo i tak nie trenował. Jednak jako pozycja w budżecie widniał i jako tak trzeba go liczyć.

Oczywiste natomiast że wielu zawodników było i tak na wylocie więc jeśli tego lata odejdzie od nas no 10 graczy to nie znaczy że trzeba dokonać kolejnych 10 transferów.
Odpowiedz cytując