Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87708
Stary 08.06.2021, 20:41
Spokojnie na pewno ktoś przyjdzie , jest jeszcze dużo czasu.

A co do Ondraska to jakoś słabo to widzę , jak zażąda dużej kasy..
Odpowiedz cytując