pepe72 napisał(a):

W głosowaniu na wpis kolejki to miałbyś czołowe miejsce.
Za chwilę będzie płacz jak się nie załapiemy pucharów.
|
I takie historie to tylko w 13 zespole ekstraklasy.
Ondrasek stary, z Klimentem musi być coś nie tak, Gula nie wygrał ligi z Pilznem, Sobol jakiś taki niewyraźny, ale za to gdyby Żurawski podał Kuźbie z Lazio to byśmy ta ligę rozwalili w pył